Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza

Informacje
droga, zieleń, flaga UE, 6 strzałek rosnących od dołu do góry, od najmniejszej do największej, ostatnia w kolorze niebieskim

Zapraszamy do udziału w spotkaniu dotyczącym konsultacji społecznych programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 wraz z Prognozą OOŚ.

 

Spotkanie jest organizowane wspólnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urząd Miasta Torunia i odbędzie się w formule on-line w dniu 26 listopada 2021 r. o godz. 10:00.

Konsultacje społeczne programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 odbywają się w terminie od 27 października do 3 grudnia 2021 r.

Uwagi można zgłaszać poprzez formularz dostępny na specjalnej stronie, gdzie są również dostępne wszystkie informacje dotyczące konsultacji – kliknij, aby przejść do strony.

Udział w spotkaniu prosimy potwierdzić, przesyłając formularz zgłoszeniowy pod adres: wripeatum [dot] torun [dot] pl w terminie do dnia 24 listopada 2021 r. Prosimy o wskazanie do udziału maksymalnie jednej osoby z danej instytucji. Dane do logowania zostaną przesłane przed spotkaniem na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.

Osobą do kontaktu w zakresie przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa w spotkaniu, w imieniu gospodarza spotkania, prezydenta Michała Zaleskiego, jest Dorota Knut (tel. 56 611 85 51, e-mail: d [dot] knutatum [dot] torun [dot] pl).

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji spotkania w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest Dorota Sawicka (tel. 571 293 040, e-mail: d [dot] sawickaatkujawsko-pomorskie [dot] pl).