Aktualności

logo konsultacji społecznych z dopiskiem wpływamy na Toruń, 4 strzałki skierowane do środka w kolorze różowym i jedna strzałka w kolorze fioletowym
Rozpoczynamy konsultacje (I etap) Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2023 r.
leżąca żarówka, a w niej zielone drzewo rosnące na dłoni, na żarówce siedzi mucha
Bezpłatny wakacyjny warsztat dla innowatorów i innowatorek.
karteczk przylepna żólta, na niej czerwony wykrzyknik
Rusza drugi nabór wniosków w projekcie grantowym uruchomionym przez Samorząd Województwa dla organizacji pozarządowych dotkniętych skutkami COVID 19.
Za zdjęciu: ludzie odwróceni plecami idą po ulicy Szerokiej w Toruniu
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie konsultacyjne diagnozy potrzeb i potencjału społeczności lokalnej w zakresie usług społecznych w Gminie Miasta Toruń.
PMT
Prezydent Miasta Torunia zaprasza do zgłaszania kandydatur do Nagród Prezydenta Miasta Torunia za rok 2021 lub całokształt działalności.
stajnia
Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce
dar serca
24 maja 2022 r., dokładnie 3 miesiące od wybuchu wojny na Ukrainie, nastąpiło otwarcie jedynego w Toruniu sklepu charytatywnego dedykowanego uchodźcom z Ukrainy.
Agricola
Wyróżnienie i promocja najbardziej przedsiębiorczych rolników gospodarujących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, promocja i prezentacja różnorodnej aktywności kobiet w zakresie dz
konkurs ekonomia społeczna
Jesteś osobą kreatywną i interesuje Cię fotografia? Weź udział w tegorocznej edycji konkursu wiedzy o ekonomii społecznej! Do wygrania atrakcyjne nagrody!