Niekolonie rozwojowe

Informacje
leżąca żarówka, a w niej zielone drzewo rosnące na dłoni, na żarówce siedzi mucha[0]

Zostało  kilka wolnych miejsc na wyjątkowe wydarzenie. Może masz ochotę dołączyć?

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zaprasza na 4-dniowe spotkanie dla innowatorek i innowatorów społecznych, które odbędzie się w dniach 25–28 lipca w Ośrodku Szkoleniowym WILGA w Wildze (niedaleko Warszawy).

„Niekolonie rozwojowe dla innowatorek i innowatorów społecznych” to wyjazd sieciujący, kreatywny, blisko natury, podążający za potrzebami i zasobami wszystkich ok. 40 innowatorek i innowatorów społecznych, które i którzy zdecydują się wziąć udział w Niekoloniach.

Czas warsztatów wypełniony będzie zajęciami kreatywnymi skupionymi na wymianie doświadczeń, projektowaniu i podążaniu za potrzebami grupy/grup. To Twoje potrzeby, oczekiwania, doświadczenia, ale też obawy będą miały wpływ na poszczególne elementy programu. Organizatorzy stworzą bezpieczną przestrzeń, w której będzie czas na i rozwój, i na relacje, i czas na relaks. Podczas wyjazdu podjęte zostaną działania mające na celu zadbanie o Twój dobrostan. Liczymy na to, że te spotkanie będzie kolejnym krokiem w tworzeniu polskiego środowiska dla osób odważnych, kreatywnych i innowacyjnych. Będzie przestrzeń do budowania relacji i wspólnego rozwoju kompetencji.

NIEKOLONIE ROZWOJOWE będziemy tworzyć razem. Będzie to wspólny czas z zapleczem wiedzowym spędzony wśród przyrody i świeżego powietrza, w dużej grupie osób bardzo podobnych, a jednocześnie wyjątkowych.

Nad płynnością i jakością programu czuwać będą dwie prowadzące:

·       Katarzyna Radzikowska - z wykształcenia pedagożka, zawodowo dzieli czas między pracę z ludźmi (jako trenerka, mentorka osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i facylitatorka) a język (redaktorka). Współpracuje m.in. z Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polskim Związkiem Głuchych. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, w którym zajmuje się szkoleniem kadry wychowawczej.

·       Iza Gawęcka - kulturoznawczyni, trenerka związana ze Stowarzyszeniem Trenerów Organizacji Pozarządowych. Facilitatorka z 10-letnim doświadczeniem w pracy z grupami. Pedagożka teatru, instruktorka specjalizująca się w Teatrze Forum, etnodramaturgii i teatrze samorodnym, autorka i koordynatorka projektu Okno na teatr od 2012 roku trafiającego do młodzieży z małych miejscowości i wsi. Koordynatorka Akademii Krytycznego Myślenia, skierowanej do osób studiujących i nauczycielskich w Programie Projektor (Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości). Więcej: www.izagawecka.pl.

Część organizacyjna:

·       Termin: 25-28 lipca 2022 r.

·       Miejsce: Ośrodek Szkoleniowy WILGA w Wildze

·       Transport: Zapewniamy wspólny przejazd z Warszawy, spod Pałacu Kultury i Nauki, oraz powrót na tej samej trasie; dodatkowe koszty podróży zwracamy do 50% ceny (nie rozliczamy kilometrówki, w przypadku podróży autem wpłacamy ekwiwalent – 50% ceny biletu 2 klasy na trasie przejazdu)*

·       Nocleg i wyżywienie: Pokrywamy koszty noclegu (w pokojach 3/4 osobowych z podwójnymi łazienkami) i pełnego wyżywienia na miejscu szkolenia

Uczestniczki i uczestnicy: ok. 40 osób mających doświadczenie we współpracy z inkubatorami innowacji społecznej oraz w projektowaniu, testowaniu i/lub upowszechnianiu innowacji społecznych w Polsce.

 

Więcej informacji tutaj:

https://innowatorzyspoleczni.pl/niekolonie2022/

 


Adres źródłowy: https://orbitorun.pl/index.php/aktualnosci/niekolonie-rozwojowe

Załączniki
  • [0] https://orbitorun.pl/sites/default/files/styles/large/public/obrazek/2022-06/%C5%BCar%C3%B3wka%20z%20drzewem.jpg?itok=3gPlg0Sy