2010-03-18 Start Wiosennej Rowerowej Masy Krytycznej

Jeśli w tym roku nie wyjechaliście jeszcze rowerem na toruńskie ścieżki i ulice, jeśli Wasz rower dalej stoi w piwnicy i czeka na lepszą pogodę informujemy, że czas to zmienić !! Szykujcie rowery, rezerwujcie czas i powiadomcie znajomych o kolejnym rowerowym przejeździe przez Toruń, który odbędzie się w najbliższą sobotę 20 marca.

Ze względu na wyjątkowo długą i mroźną zimę w tym roku postanowiliśmy pożegnać ją o jeden dzień wcześniej. Wiosenna Rowerowa Masa Krytyczna podziękuje więc zimie za swoją obecność i zaprosi do Torunia wiosnę. Na Masę zabierzcie ze sobą trąbki, dzwonki i gwizdki, aby podczas przejazdu narobić trochę hałasu i podkreślić wagę wydarzenia.

Mamy nadzieję, że poprzez liczny udział rowerzystów w przejeździe po raz kolejny pokażemy, że warto w Toruniu inwestować w przyjazną dla rowerzystów infrastrukturę. Liczymy na Wasz udział w Masie !

Przejazd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. Zabezpieczany będzie przez policję, straż miejską i  Grupę Ratownictwa Medycznego PCK Toruń.

Planowana trasa przejazdu będzie liczyć około 9 km i przebiegać ulicami: Rynek Nowomiejski, Sukiennicza, Wysoka, Prosta, Uniwersytecka, PCK, Podgórna, Legionów, Żwirki i Wigury, Szosa Chełmińska, Bema, Matejki, Bydgoska, Bulwar Filadelfijski, Warszawska, Plac Św. Katarzyny, Szumana, Wały Gen. Sikorskiego, Chełmińska, Rynek Staromiejski.

Żródło: www.rowerowytorun.com.pl

ilość odsłon podstrony: 1202
Share |
Komentarze:
Brak komentarzy.
Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Aby wypowiedzieć się na forum musisz być zalogowany
Rewitalizacja Bydgoszczy - konsultacje z NGO
Bydgoszcz. Szkolenie "Inwentaryzacja i środki trwałe"
Bydgoszcz. Szkolenie "Podstawy VAT w jednostkach sektora finansów publicznych"
Bydgoszcz. Szkolenie „Postępowanie w sprawie usunięcia odpadów z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania”
Toruń. Szkolenie "Niepełnosprawność intelektualna. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych"
Spotkania dla mieszkańców "W zdrowej i czystej atmosferze"