2010-03-22 Pokażmy potencjał

„Jakiej rewolucji potrzebujemy? Musimy w końcu stworzyć krąg, w którym dla nikogo nie zabraknie miejsca, w którym wszyscy będziemy równi.” - twierdziła Barbara Deming.

Rozmyślasz o dziurawej drodze przed blokiem, o braku ścieżki rowerowej na Twoim osiedlu, o koncercie, na którym ostatnio byłeś lub na który niedługo pójdziesz, o swoich planach? Twoje zdenerwowania i podziwy przepadają zwykle bez echa. Czas to zmienić.

Dzięki naszemu portalowi możesz podzielić się z innymi tym, co jest dla Ciebie ważne. Czekamy na różne historie: od typowo miejskich po indywidualne. Toruń to nie pustynia po której hula wiatr, ale miejsce, w którym dzieje się wiele dobrego i złego. Na orbiToruń zbieramy opinie mieszkańców, turystów i studentów na temat życia w grodzie Kopernika.

Zastanawiasz się pewnie dlaczego interesują nas Twoje poglądy. Odpowiedź jest prosta. Bez nich sytuacja w Toruniu wolniej będzie zmieniała się na lepsze. Bez zaangażowania mieszkańców i ich zainteresowania sprawami publicznymi obywatelska apatia i urzędniczy marazm będą trzymały się dobrze. Ale nie tylko na teksty o ważnych sprawach czekamy. Jeśli chcesz napisać o swojej podróży do sąsiedniej Bydgoszczy, albo dalekiej Afryki, jeżeli chcesz  opowiedzieć o swoim hobby to łamy naszego portalu są dla Ciebie otwarte.

A może znasz kogoś kto robi coś wyjątkowego i chciałbyś, aby jego historia znalazła się na orbiToruń? Nic prostszego – wystarczy napisać na adres redakcja@orbitorun.pl.

Redakcja orbiToruń.pl

ilość odsłon podstrony: 2102
Share |
Komentarze:
Paula Tansky
napisz wiadomość  zaproś do znajomych (4)  
Jestem tu obca, ale mieszkam, pracuję, być może napiszę - to trudna decyzja ile można o sobie ujawnić, nie należę do żyjących w świetle, wolę półcień, choć moje życie może być inspracją dla innych?
A co z psią kupą Jeżeli nawet tego nie możemy załatwić to poco ruszać inne sprawy .Zostawmy lamy dla megalomanów lanserow i enerdowcow.
Aby wypowiedzieć się na forum musisz być zalogowany
Rewitalizacja Bydgoszczy - konsultacje z NGO
Bydgoszcz. Szkolenie "Inwentaryzacja i środki trwałe"
Bydgoszcz. Szkolenie "Podstawy VAT w jednostkach sektora finansów publicznych"
Bydgoszcz. Szkolenie „Postępowanie w sprawie usunięcia odpadów z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania”
Toruń. Szkolenie "Niepełnosprawność intelektualna. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych"
Spotkania dla mieszkańców "W zdrowej i czystej atmosferze"