2012-11-20 PCK: Walczą z głodem

16.10.2012 obchodziliśmy "Światowy Dzień Żywienia i walki z głodem " oddział toruński PCK ze studentami Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK o specjalności praca socjalna przygotował projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży z toruńskich szkół.

Do akcji przyłączyli się dzierżawcy Toruńskiej Giełdy przy Towarowej. Zebrane na Giełdzie owoce trafiły do 5 szkół, a pozostałe produkty trafiły do podopiecznych PCK. Zapraszamy do obejrzenia filmu, jaki nadesłał nam toruński oddział Polskiego Czerwonego Krzyża.

W podziękowaniu PCK zaprosiło dzierżawców na koncert charytatywny, który odbył się wczoraj w Auli UMK. Wiceprezydentowi Torunia wręczono dyplomw z podziękowaniem dla dzierżawców, którzy swoją ofiarnością wsparli akcję "Światowy dzień żywienia i walki z głodem".

Następnie odbył się koncert charytatywny PCK "Podaruj Dzieciom Serce"  z udziałem KABARETU JURKI z programu ALBUM RODZINNY.


opr. red. / nadesłane

ilość odsłon podstrony: 1306
Share |
Komentarze:
Brak komentarzy.
Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Aby wypowiedzieć się na forum musisz być zalogowany
Rewitalizacja Bydgoszczy - konsultacje z NGO
Bydgoszcz. Szkolenie "Inwentaryzacja i środki trwałe"
Bydgoszcz. Szkolenie "Podstawy VAT w jednostkach sektora finansów publicznych"
Bydgoszcz. Szkolenie „Postępowanie w sprawie usunięcia odpadów z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania”
Toruń. Szkolenie "Niepełnosprawność intelektualna. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych"
Spotkania dla mieszkańców "W zdrowej i czystej atmosferze"