2020-04-14 Nabór uzupełniający

Prezydent Miasta Torunia ogłasza nabór uzupełniający na członków Zespołu ds. monitoringu, ewaluacji i aktualizacji Planu Adaptacji Miasta Torunia do zmian klimatu do roku 2030.

W naborze mogą brać udział wyłącznie przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie Torunia na rzecz osób niepełnosprawnych oraz mieszkańcy Torunia.

Nabór uzupełniający na członków Zespołu ds. monitoringu, ewaluacji i aktualizacji Planu Adaptacji Miasta Torunia do zmian klimatu do roku 2030 prowadzony jest z powodu niezgłoszenia się do prac Zespołu dostatecznej liczby kandydatów – przedstawiciela organizacji pozarządowej działającej na terenie Torunia na rzecz osób niepełnosprawnych oraz mieszkańców Torunia.


Zgłoszenie wraz z załącznikami należy złożyć w terminie od 14 kwietnia 2020 r.
do 21 kwietnia 2020 r. (decyduje data dostarczenia zgłoszenia do urzędu) za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Miasta Torunia, Wydział Środowiska i Ekologii, ul. Wały gen. Sikorskiego 12, 87-100 Toruń lub pocztą elektroniczną na adres: wsie@um.torun.pl .
 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

ilość odsłon podstrony: 266
Share |
Komentarze:
Brak komentarzy.
Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Aby wypowiedzieć się na forum musisz być zalogowany
Rewitalizacja Bydgoszczy - konsultacje z NGO
Bydgoszcz. Szkolenie "Inwentaryzacja i środki trwałe"
Bydgoszcz. Szkolenie "Podstawy VAT w jednostkach sektora finansów publicznych"
Bydgoszcz. Szkolenie „Postępowanie w sprawie usunięcia odpadów z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania”
Toruń. Szkolenie "Niepełnosprawność intelektualna. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych"
Spotkania dla mieszkańców "W zdrowej i czystej atmosferze"