
Do 5 lutego na wasze "przytulane" zdjęcia z Toruniem w tle czeka Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Miasta Torunia. Do wygrania aparat cyfrowy oraz mnóstwo toruńskich gadżetów. Celem konkursu jest aktywizacja fanów oficjalnej strony miejskiej "MójToruń" na portalu Facebook.com. Organizatorem konkursu "Przytul się do Torunia" jest wspomniany Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Miasta Torunia.
Zachęcamy do wzięcia udziału w tej niekonwencjonalnej akcji promocyjnej.
Motywem przewodnim konkursu jest Międzynarodowy Dzień Przytulania, który obchodzimy 31 stycznia. Udział w zabawie może wziąć każda osoba powyżej 13 roku życia, posiadająca swój profil na portalu Facebook.com.
Co zrobić żeby wygrać? To proste! Należy:
Na zdjęcia czekamy do 5 lutego br. Zwycięzca konkursu otrzyma aparat cyfrowy NIKON COOLPIX S6200. Autorzy zdjęć, którzy zajmą miejsca od 2 do 4 otrzymają koszulki oraz zestawy toruńskich gadżetów. Na zestawy mogą liczyć także uczestnicy miejsc od 5 do 9.
Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.
>>> Regulamin konkursu TUTAJ
>>> Przejdź do strony MÓJ TORUŃ
Celem konkursu jest aktywizacja fanów oficjalnej strony miejskiej "MójToruń" na portalu Facebook.com. Organizatorem konkursu "Przytul się do Torunia" jest Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Miasta Torunia.
Polecamy!
redakcja
| Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz |