2017-10-12 Certyfikat dla NGO "Organizacja Sprawdzona"

16 października br. upływa termin nadsyłania zgłoszeń dla organizacji, które zainteresowane są uzyskaniem Certyfikatu "Organizacja Sprawdzona", przyznawanego przez Kapitułę powołaną przez Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych.

Za stroną federacja-ngo.pl: "Otrzymanie wyróżnienia jest warunkowane spełnianiem przez organizacje konkretnych standardów związanych z zarządzaniem, transparentnością i jakością podejmowanych działań oraz współpracy z otoczeniem. Spełnianie tych standardów jest weryfikowane przez Kapitułę podczas indywidualnych spotkań z aplikującymi podmiotami. Podczas spotkań podejmowane są różnorodne kwestie - od tego jak organizacja współpracuje z wolontariuszami, przez pytania o to czy sama dokonuje oceny swoich działań i wyciąga z niej wnioski, aż po aktywność w dyskusjach publicznych."

Więcej informacji, w tym dokumenty niezbędne do aplikacji znajdziecie Państwo na: http://federacja-ngo.pl/certyfikujemy/art/1/certyfikat.html

ilość odsłon podstrony: 515
Share |
Komentarze:
Brak komentarzy.
Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Aby wypowiedzieć się na forum musisz być zalogowany
Rewitalizacja Bydgoszczy - konsultacje z NGO
Bydgoszcz. Szkolenie "Inwentaryzacja i środki trwałe"
Bydgoszcz. Szkolenie "Podstawy VAT w jednostkach sektora finansów publicznych"
Bydgoszcz. Szkolenie „Postępowanie w sprawie usunięcia odpadów z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania”
Toruń. Szkolenie "Niepełnosprawność intelektualna. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych"
Spotkania dla mieszkańców "W zdrowej i czystej atmosferze"